O mnie

Andrzej Dąbrowski finanse Wolsztyn

Andrzej Dąbrowski

 
Praca moją pasją
 
Jestem szczęśliwym człowiekiem. Udało mi się połączyć pasję z wykonywanym zawodem. Możliwość poznawania nowych ludzi, ich historii oraz pomoc w realizacji ich marzeń to główne korzyści wynikające z realizacji mojej „pracy”, jaką jest profesjonalny konsulting finansowy. W jego realiach nie ma czasu na nudę i monotonię. Każdy z nas ma swoją własną zdolność kredytową, możliwości płatnicze i osobiste preferencje dotyczące finansów i ich bezpieczeństwa, które stawiam sobie jako priorytet w codziennej praktyce zawodowej.
 
Satysfakcja
 
Znajdowanie optymalnych warunków kredytowych, indywidualne dopasowanie oferty, szerokie możliwości negocjacji kryteriów finansowych, czy wreszcie finalizowanie transakcji sprawiają mi nie tylko ogromną satysfakcję, ale przede wszystkim utwierdzają mnie w tym, że to co robię, ma sens. Dzięki swoim Klientom mam przyjemność odkrywania świata na nowo. Niezwykle cenię sobie możliwość współuczestniczenia w urzeczywistnianiu ich pragnień o własnym mieszkaniu czy realizacji konkretnych planów – zarówno tych prywatnych, życiowych jak i zawodowych.
 
Współpraca oparta na zasadach budowania relacji, wzajemnego szacunku, poszanowania wartości, a także każdorazowo indywidualne podejście to główne elementy, którymi kieruję się w trakcie wykonywania swoich zawodowych obowiązków.

Zobacz moje osiągnięcia:

Chcesz wiedzieć więcej?

 
Już dziś skontaktuj się z Ekspertem!
 

 KONTAKT

Copyright ©2018 Notus Andrzej Dąbrowski, All Rights Reserved.
 
Notus Andrzej Dąbrowski
ul. Drzymały 8 C
64-200 Wolsztyn
telefon: 663 663 203
e-mail: andrzej@dabrowski-finanse.pl
NIP: 9231313809
REGON: 411495555